پیام رییس اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی استان قم به مناسبت گرامی‌داشت روز خبرنگار

 

ابوالفضل خاکی رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی 17 مرداد سال‌روز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت.

متن پیام رییس اتاق بازرگانی قم به شرح زیر است:
گرامی می‌دارم یاد و خاطره‌ی سال‌روز شهادت جهادگر عرصه‌ی آگاهی و اطلاع‌رسانی شهید «محمود صارمی» و نیز فرا رسیدن 17 مرداد را به اهالی مطبوعات و فعالان حوزه‌ی خبررسانی استان قم تبریک می‌گویم.
امروزه اهمیت و نقش موثر اطلاع‌رسانی در توسعه و پیش‌رفت جوامع بر کسی پوشیده نیست. تنویر افکار عمومی و آگاهی‌بخشیدن به افراد جامعه را می‌توان در زمره‌ی لذت‌بخش‌ترین و در عین حال سخت‌ترین مشاغل برشمرد. اینجانب به سهم خود قدردان زحمات همه‌ی کسانی هستم که در این سال‌ها با قلم‌شان برای توسعه‌ی اقتصادی  "شهر کریمه اهل بیت حضرت  فاطمه معصومه (س) " گامی برداشته و اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی استان قم را همراهی کرده اند. دست ایشان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با ادامه دادن این راه، در آینده نیز بتوانیم بهتر و بیش‌تر از گذشته از حضور خبرنگاران در پیش‌برد اهداف و اعتلای استان قم استفاده کنیم. پیروزی، سعادت و موفقیت روزافزون را برای همه‌ی دست‌اندرکاران حوزه‌ی خبر آرزومندم. روزتان مبارک. «قلم‌تان پرتوان».
                                                                                        

 

                                                                                                                                         ابوالفضل خاکی

                                                                                                         « رئیس اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی استان قم »