جناب آقای مهندس  غلامحسین شافعی

ریاست محترم و منتخب اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی ایران 

 با سلام و عرض تحیت

                      در کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را بعنوان ریاست اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی ایران به نمایندگی از طرف هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق بازرگانی استان قم تبریک عرض می نمایم .

 بی شک  رشد و توسعه اقتصادی ایران سرافراز،  امانت داری و حفظ کیان بزرگترین  پارلمان بخش خصوصی با سابقه ای بیش از یک قرن  مدیون تلاش های گسترده مدیران ، تولیدکنندگان و سرمایه گذارانی  بوده است که با طیب خاطر تمامی  تجربیات و تخصص گرانبهای خویش را  جهت اعتلا و سربلندی میهن خود بکار برده اند.

خرسندیم که باردیگر جنابعالی در این آزمون با سربلندی پیروزشدید ؛ داشتن تجربه ، سابقه ، صراحت و تسلط در دوره مدیریتی جنابعالی در دوره هفتم به اعضای این نهاد این اعتماد را می بخشد که در این دوره نیز  بخش خصوصی بیش از گذشته قادر خواهد بود در یک حرکت جمعی و تعامل هرچه بیشتر با قوای حاکمیتی  به  «مسائل اقتصادی و اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی»  که اولین سرفصل و توصیه  مقام معظم رهبری "دام ظله " بوده است جامه عمل بپوشاند.

این انتخاب فرصت مغتنمی است که با درایت جنابعالی و در سایه مساعی مشترک اعضای محترم اتاق های بازرگانی سراسر کشور بیش از گذشته شاهد ارتقاء جایگاه بخش خصوصی در تصمیم سازی های اقتصادی کشور ،  حل تحریم های داخلی ، افزایش سهم تولید ایرانی در بازارهای بین المللی و در نتیجه بهبود فضای کسب وکاردر دوران رکود باشیم .

امید است با استعانت از خداوند متعال وبااهتمام و حسن تدبیر همچون گذشته منشاء خدمات خیر وسازنده ای برای فعالان عرصه صنعت و تجارت ایران اسلامی بوده و تجارب ارزشمندتان راهگشای امور قرار گیرد .

                                                                                                     

                                                                                                                                                                                              باتجدید احترام

                                                                                                                                                                                             ابوالفضل خاکی

                                                                                                                                                                  رئیس اتاق بازرگانی صنایع ،معادن و کشاورزی استان قم