اعزام هیات نمایشگاهی اتاق ایران به نمایشگاه بین المللی ویتنام

به آگاهی می رساند بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ویتنام، موسوم به VIETNAM EXPO از تاریخ 26 الی 29 فروردین ماه سال 1394 با هدف عرضه و معرفی توانمندی های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کالاهای مصرفی کشورهای مختلف و ایجاد زمینه لازم برای مذاکرات تجاری و همکاری و سرمایه گذاری مشترک در مرکز نمایشگاهی ویتنام در شهر هانوی پایتخت این کشور برگزار می شود.

با عنایت به بازار رو به رشد ویتنام ، فرصت های اقتصادی و نگاه ویژه به این کشور به جهت مزیت های موجود و فراهم آوردن زمینه های گسترش تعاملات تجاری با ویتنام، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نظر دارد همزمان، هیأت نمایشگاهی متشکل از فعالان اقتصادی کشور را جهت بازدید از نمایشگاه و اطلاع از شرایط بازار و فعالیت رقبا و همچنین انجام مذاکرات تجاری با مشارکت کنندگان داخلی (ویتنامی) و خارجی جهت همکاری و سرمایه گذاری های مشترک، اعزام نماید.

با توجه به ضیق وقت و لزوم انجام اقدامات ضروری، علاقمندان مي توانند آمادگی خود را برای همراهی هیأت با تکمیل فرم مربوطه و ارسال به پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا نمابر 88825111 به معاونت امور بین الملل اتاق ایران و یا در صورت نیاز با آقایان: مصطفی شیر محمدیان به شماره 85732356 و علیرضا اسماعیلی به شماره 85732385 تماس حاصل نمایند.

ضمنا" با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، تسهیلات ویژه ای (تخفیف در هزینه اجاره غرفه) برای شرکت های علاقمند، به جهت مشارکت در این رویداد نیز توسط برگزارکنندگان نمایشگاه در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل شرکت ها می توانند آمادگی خود را در این ارتباط از طریق همین فرم اعلام دارند.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.